Close
Tüm Kategoriler
  Filters
  Tercihler
  Ara

  Hakkımızda

  pazarageldik.com’a hoş geldiniz!

  pazarageldik.com; bünyesinde ücretsiz olarak açılan mağazalar barındıran ve bu mağazaların ürün ve hizmet satışından elde ettiği komisyon kazancının bir bölümünü üyeleri ile paylaşan yeni nesil bir ticari işletmedir. Kendine özgü olan Referanslı Komisyon Ortaklığı sistemi ile çalışmaktadır.

  Vizyonumuz;

  ·       Günümüzün ve geleceğin en güvenilir ve en çok tercih edilen E-Ticaret sitelerinden birisi olmak.

  ·       Yasal olarak satış yaparak kazanç elde etmek isteyen herkesin, pazarageldik.com üzerinden mağaza açarak vergilendirilmiş kazanç elde etmesine yardımcı olmak.

  ·       Müşterilerin pazarageldik.com sistemine ücretsiz olarak kayıt yaptırdıktan sonra çevresindeki kişilere pazarageldik.com’u tavsiye ederek, satın alınan ürünlerden hediye puanlar elde etmesine yardımcı olmak. Elde edilen puanlar ile ister site içinden alışveriş yapılabilmesine, isterse de nakit olarak kayıtlı banka hesabına kazancını ilgili vergiler kesildikten sonra TL cinsinden aktarabilme imkânı tanımak.

  Misyonumuz;

  Güvenilir bir e-ticaret ortamında,  yasal olarak satılmasında herhangi bir sakınca bulunmayan kaliteli ürünler sunan mağaza sahipleri ile müşterileri buluşturarak ticari bir faaliyete aracılık etmek.